Syców Wiki:Współpraca

Z Syców Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Współpraca – strona określająca zasady współpracy i partnerstwa encyklopedii Syców Wiki i innych stron internetowych.

Partnerstwo[edytuj]

Encyklopedia Syców Wiki chętnie podejmuję współpracę z innymi stronami internetowymi, a w szczególności z tymi, które oparte są na oprogramowaniu MediaWiki.

Wyrazem partnerstwa encyklopedii Syców Wiki z innymi witrynami jest wspólna wymiana logo. Z naszej strony logo partnerskiej witryny umieszczane jest na stronie głównej łącznie z adresem URL do współpracującej z nami strony internetowej.

Współpraca, w zależności od uzgodnień stron, może opierać się na wzajemnym użyczaniu treści zawartych w partnerskich witrynach.

Wymiana logo jest też elementem wzajemnej promocji współpracujących witryn. Tym samym zaznaczamy, że encyklopedia Syców Wiki, zachowując apolityczność i neutralny punkt widzenia, nie promuje stron internetowych partii politycznych, komitetów wyborczych i organizacji pozarządowych o wyraźnej tożsamości politycznej oraz osób z nimi powiązanych.

Ponadto encyklopedia Syców Wiki może nie podjąć współpracy z witryną, która narusza lokalne zasady.

Jeżeli chciałabyś lub chciałbyś, aby administrowana przez Ciebie witryna stała się partnerem encyklopedii Syców Wiki, skontaktuj się z aktywnym administratorem poprzez jego stronę dyskusji.

Aktualni partnerzy[edytuj]

Aktualnie partnerami Syców Wiki są: